Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatnes opbank.lv

Mūsu tīmekļa vietnē izmantoto sīkdatņu drošība ir pārbaudīta.

Mēs sīkdatnes izmantojam tikai tehniskām vajadzībām, lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti.

Visām sīkdatnēm veikta datu drošības pārbaude un to drošība tiek nepārtraukti uzraudzīta. Bez OP atļaujas trešajām personām sīkdatnes izmainīt nav iespējams, kā arī ar sīkdatņu palīdzību iegūtie dati tiek uzglabāti ES esošā datu centrā, kura drošība ir pārbaudīta.

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā veic ar sīkdatņu palīdzību iegūto datu pārvaldību un šie dati pieder OP Corporate Bank plc filiālei Latvijā. 

Kā darbojas sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas saglabājas lietotāja iekārtā.

Mēs izmantojam sesijas un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes pastāv tikai sesijas vai atsevišķa apmeklējuma laikā. Pārlūku aizverot, tās tiek automātiski dzēstas. Sesijas sīkdatnes ir nepieciešamas, piemēram, lai nodrošinātu tīmekļa vietni kā pakalpojumu.

Arī pastāvīgās sīkdatnes eksistē tikai noteiktā ierobežotā laika periodā: pēc sesijas beigām tās noteiktu laiku saglabāsies apmeklētāja iekārtā, ja vien apmeklētājs tās nav jau dzēsis pirms tam. Sīkdatnes nenodara nekādu kaitējumu ne iekārtām, ne datnēm.

Vai ar sīkdatņu palīdzību mums ir iespējams identificēt apmeklētāju?

Mēs varam sasaistīt datus par pakalpojumu un tīmekļa vietņu izmantošanu ar klientu tikai tad, kad apmeklētājs pieslēdzas OP pakalpojumiem, izmantojot savu OP lietotājvārdu un paroli. Sasaiste tiek izveidota, un klienta dati tiek apstrādāti tikai OP iekšienē. Ja klients pieslēdzas OP pakalpojumiem, izmantojot dažādas iekārtas, iegūtie dati par iekārtu lietojumu var tikt sasaistīti ar konkrēto klientu.

OP, kā atbildīgs uzņēmums, ir apņēmies aizsargāt savu klientu privātumu saskaņā ar datu aizsardzības normatīvajiem aktiem.

Plašāka informācija par privātumu un datu aizsardzību.

Kā apmeklētājs var kontrolēt sīkdatņu lietojumu?

Ja apmeklētājs vēlas atspējot visas sīkdatnes kopā, to var izdarīt pārlūka iestatījumos.