Darba iespējas


OP Finanšu Grupa ir Somijas vadošā finanšu pakalpojumu grupa, kuras galvenie uzņēmējdarbības segmenti ir banku pakalpojumi, nedzīvības apdrošināšana un aktīvu pārvaldība. OP Grupa ir Somijas lielākais darba devējs finanšu nozarē. OP uzņēmumos strādā vairāk nekā 12 000 finanšu profesionāļi, tostarp 300 darbinieki Baltijas valstīs.

OP Finanšu Grupa turpina augt un attīstīties, lai nākotnē piedāvātu arvien jaunus pakalpojumus vairāk nekā 4 miljoniem mūsu klientu Somijā un Baltijas valstīs. OP stratēģija ir cieši saistīta ar uzņēmuma pamatvērtībām – atbildība, cilvēks pirmajā vietā un kopīga izaugsme. Kā reģionāli nozīmīgs uzņēmums, OP Grupa strādā, lai veicinātu ne tikai klientu, bet visas sabiedrības ilgtermiņa attīstību, drošību un labklājību.

OP Corporate Bank plc

OP Finanšu Grupas darbībās nozīmīgākais virziens ir banku pakalpojumi. Lai nodrošinātu OP centrālās bankas OP Corporate Bank plc sniegto pakalpojumu plašāku starptautisko pieejamību, 2012. gada septembrī tika atvērta bankas filiāle Latvijā. Filiāle piedāvā naudas līdzekļu pārvaldību, kreditēšanu, banku garantijas, darījumus ar derivatīviem, līzingu un citus banku pakalpojumus korporatīvajiem klientiem. OP Corporate Bank plc ir spēcīgs finanšu partneris daudzu Latvijas uzņēmumu ceļā uz attīstību un modernizāciju, jo īpaši lauksaimniecības, ražošanas, enerģētikas un transporta nozarēs.

OP Finance, SIA

Savu darbību Latvijas līzinga tirgū OP Finanšu Grupa uzsāka 2008.gadā. Kopš tā laika OP Finance ir attīstījusi savu darbību kā universāla banku līzinga kompānija, kas apkalpo korporatīvos klientus. OP Finance jurdiskām personām piedāvā finanšu līzingu, aizdevumus, operatīvo līzingu, sezonas finansējumu, kā arī specifiskus finansēšanas pakalpojumus konkrētām nozarēm.

Kļūstot par OP Finanšu Grupas darbinieku, Tu iegūsi darbu izcilā, pieredzes bagātā komandā, kura sniegs atbalstu Tavā ceļā uz karjeras izaugsmi. Kopā mēs strādajam, atbalstam viens otra radošās idejas, priecājamies par panākumiem, baudam kafijas pauzes, pavadam bērnu kopšanas atvaļinājumos un svinam mūsu klientu jubilejas.

Mēs esam sociāli aktīvs uzņēmums, kurš strādā ciešā saskaņā ar savām vērtībām. Mums katra darba diena nozīmē iespēju veicināt sabiedrības labklājību un drošību. Pievienojies arī Tu, lai veidotu labāku nākotni!

Vakance "Lielo uzņēmumu projektu vadītājs/-a" 

Iesniegt pieteikumu