Līzings

OP grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Somijā. Klientiem tiek piedāvāti bankas, finansēšanas un nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumi. OP grupas darbība ir vērsta uz ilgtermiņa attiecībām ar klientiem, piedāvājot tiem augsta līmeņa servisu un uz pieredzi balstītus profesionālus risinājumus.

Savu darbību Latvijas līzinga tirgū OP grupa uzsāka 2008.gadā, kad OP Corporate Bank plc no “Kesko grupas” iegādājās finanšu kompāniju „K-Finance”. Kopš tā laika OP Finance, SIA  ir izveidojusies kā universāla banku līzinga kompānija, kas piedāvā līzinga un citus finansēšanas pakalpojumus dažādas nozares pārstāvošām juridiskām personām. Tiek finansēta kustamo pamatlīdzekļu iegāde, kā arī piedāvāti specifiski finansēšanas pakalpojumi konkrētām nozarēm. OP Finance, SIA ir izveidojusi ciešu sadarbību ar nozīmīgākajiem tehnikas, iekārtu un transporta līdzekļu pārdevējiem, kas nodrošina klientiem ērtu dokumentu noformēšanu un plašu finansējuma pieejamību. Klientiem piedāvājam izmantot līzinga finansējumu lauksaimniecības, mežizstrādes, celtniecības un cita veida specializētās tehnikas un iekārtu, kā arī kravas un vieglo automašīnu iegādei.

Piederība lielai un spēcīgai finanšu grupai dod iespēju arī vietējā tirgū piedāvāt klientiem augsta līmeņa profesionālus finanšu pakalpojumus, nodrošināt pastāvīgu kredītresursu pieejamību un konkurētspējīgus nosacījumus. 

Piedāvātie pakalpojumu veidi ir: finanšu līzings, aizdevums, operatīvais līzings, sezonas finansējums.

Kontaktinformācija

"OP Finance" SIA
+371 67 777 007
office@opbank.lv
Muitas iela 1, Rīga
LV-1010, Latvija