Smart-ID internetbankā

Smart-ID ir bezmaksas mobilā lietotne, kas ļauj Jums apstiprināt savu identitāti (gluži kā kodu kalkulators), pieslēgties OP internetbankai un apstiprināt maksājumus. Aicinām pieslēgties OP internetbankai ar Smart-ID kvalificēto elektronisko parakstu!

Smart-ID izmantošana personīgajai identifikācija ir bezmaksas, pilnīgi neierobežota, un jūs varat lejupielādēt lietotni visās savās Android un iOS viedierīcēs. Sīkāka informācija par Smart-ID konta izveidošanu atrodama šeit:

Vēršam Jūsu uzmanību, ka OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā nepiedāvā Smart ID konta pirmreizēju autentificēšanu. Tāpat vēlamies uzsvērt, ka Smart-ID Basic konta veids nav pietiekams, lai pieslēgtos OP internetbankai. Lai pārbaudītu sava konta līmeni, Smart-ID lietotnes galvenajā izvēlnē klikšķiniet uz sadaļas “Lietotāja informācija”. Ja uzrādītais konta līmenis ir “Smart-ID kvalificēts elektroniskais paraksts”, tad aicinām izmantot savu Smart-ID, lai pievienotos internetbankai. Savukārt, ja uzrādītais konta līmenis ir Smart-ID Basic, acinām apsvērt sava konta atjaunināšanu. Sīkāka informācija, kā to izdarīt, atrodama šeit: https://www.smart-id.com/lv/palidziba/buj/biometriska-identifikacija/vai-es-varu-izmantot-biometrisko-identifikaciju

Smart-ID lietotnes izstrādātājs ir mūsu sadarbības partneris SK ID Solutions. Smart-ID Baltijas valstīs izmanto aptuveni 3 miljoni cilvēku.