Banka

OP Corporate Bank plc ir Somijas vadošās finanšu pakalpojumu kompānijas "OP-Financial Group" centrālā banka. "OP-Financial Group" Somijā ir tirgus līderis gan izsniegto kredītu apjomā, gan depozītu piesaistē. Grupas uzņēmumos kopumā strādā vairāk nekā 12 000 darbinieku. Uz 2013. gada 31. decembri grupas kopējie aktīvi bija vairāk nekā 100 miljardi eiro.

Ietekmīgais finanšu izdevums "Global Finance" 2013. gada augustā OP Corporate Bank plc ir ierindojis pasaules 50 drošāko banku saraksta 32. pozīcijā. Pasaules divas lielākās reitingu aģentūras "Standard & Poor’s" un "Moody’s" piešķīrušas OP Corporate Bank plc ilgtermiņa saistībām reitingu AA, līdz ar to OP Corporate Bank plc ir viena no nedaudzajām Eiropas bankām, kas saņēmusi tik augstu drošības reitingu.

Biznesa medijs "Bloomberg Markets Magazine", kas veido visas pasaules stiprāko banku "Top 20", OP Corporate Bank plc atzinis par stiprāko Latvijā strādājošo banku, ierindojot to topa augstajā 8.vietā. Veidojot šo topu, "Bloomberg" kopumā analizēja to 97 pasaules banku sniegumu, kuru aktīvi ir vismaz 100 miljardi ASV dolāru.

2012. gada septembrī OP Corporate Bank plc atvēra filiāli Latvijā, lai nodrošinātu bankas pakalpojumus korporatīvajiem klientiem.

Kontaktinformācija

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā
+371 67 777 007
office@opbank.lv
Muitas iela 1, Rīga
LV-1010, Latvija