Banka

OP Corporate Bank plc ir Somijas vadošās finanšu pakalpojumu kompānijas "OP-Financial Group" centrālā banka. "OP-Financial Group" Somijā ir tirgus līderis gan izsniegto kredītu apjomā, gan depozītu piesaistē. Grupas uzņēmumos kopumā strādā vairāk nekā 12 000 darbinieku.

Standard & Poor 's un Moody 's, divas lielākās reitingu aģentūras pasaulē, ir apstiprinājuši OP Corporate Bank plc ilgtermiņa parāda reitingus, padarot OP Corporate Bank plc par vienu no nedaudzajām bankām Eiropā ar tik augstu drošības reitingu. Jaunākie kredītreitingi atrodami šeit

Biznesa medijs "Bloomberg Markets Magazine", kas veido visas pasaules stiprāko banku "Top 20", OP Corporate Bank plc atzinis par stiprāko Latvijā strādājošo banku, ierindojot to topa augstajā 8.vietā. Veidojot šo topu, "Bloomberg" kopumā analizēja to 97 pasaules banku sniegumu, kuru aktīvi ir vismaz 100 miljardi ASV dolāru.

2012. gada septembrī OP Corporate Bank plc atvēra filiāli Latvijā, lai nodrošinātu bankas pakalpojumus korporatīvajiem klientiem.

Kontaktinformācija

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā
+371 67 777 007
office@opbank.lv
Muitas iela 1, Rīga
LV-1010, Latvija