Apdrošināšana

Seesam Insurance AS Latvijas filiāle ir Somijā lielākās un atpazīstamākās nedzīvības apdrošināšanas kompānijas ‘’OP Insurance Company Ltd.’’ 100% meitas uzņēmums, kas darbojas Somijā lielākās finanšu grupas "OP-Financial Group" sastāvā.

Seesam Insurance AS Latvijas filiāle sniedz apdrošināšanas pakalpojumus jau kopš 1993. gada.

OP grupas uzņēmumos, kuros ietilpst arī "Seesam" uzņēmumi Baltijas valstīs, kopumā strādā 12 504 darbinieki un grupas kopējie aktīvi pārsniedz 80 miljardus EUR.

"OP Insurance Company Ltd." ar 27% tirgus daļu ir ne tikai lielākā, bet arī vecākā nedzīvības apdrošināšanas kompānija Somijā, kas dibināta 1895. gadā.

Starptautiskā reitingu aģentūra "Standard & Poor`s" ir piešķīrusi "OP Insurance Company Ltd." drošības reitingu AA-, kas ir viens no augstākajiem starp Skandināvijā esošajām apdrošināšanas kompānijām.

Seesam Insurance AS Latvijas filiāles galvenās priekšrocības ir:

1) finansiālā stabilitāte, ko garantē gan uzņēmuma kapitāls, gan arī piederība lielākajai finanšu grupai Somijā;

2) kompetence apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanā, ko nodrošina mātes uzņēmuma "OP Insurance Company Ltd." pieredze apdrošināšanā;

3) drošība, ko garantē mātes uzņēmumam piešķirtie drošības reitingi, kā arī mātes uzņēmuma pārapdrošināšanas kapacitāte.

Seesam Insurance AS Latvijas filiāle ir Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (American Chamber of Commerce in Latvia) biedrs kopš 1993. gada.

Atcerieties!

Apdrošināšana nevar pasargāt cilvēku no nelaimes gadījuma vai riska, taču tā palīdz tikt galā ar to finansiālajām sekām. Veidi, kā rūpēties par savu finansiālo drošību, ir katra īpašnieka ziņā. Risku var uzņemties katrs pats, bet to var nodot arī Seesam.