OP Grupa sadarbībā ar Vītolu fondu turpina piešķirt OP stipendiju

[2020-12-21]

“OP Grupa” Latvijā 2018.gadā, atzīmējot 10 gadu jubileju, sadarbībā ar Vītolu fondu nodibināja jubilejas stipendiju un aicināja klientus atbalstīt Latvijas talantīgākos jauniešus, veicot ziedojumu ar atzīmi “Ziedojums jubilejas stipendijai”. Turpinot veiksmīgi iesākto tradīciju, 2020.gada nogalē OP stipendiju skaits palielināts uz sešām.

Pateicoeties OP ziedojumam, četri eksakto zinātņu studenti varēja uzsākt un turpināt studijas Rīgā, prom no mājām, savā izvēlētajā programmā.

Šogad OP kolektīvs Covid-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ nevarēja tikties ar jauniešiem klātienē, bet stipendiāti atsūtīja vēstules, kurās iepazīstina ar sevi, pamato savas studiju programmas izvēli, kā arī stāsta par izaicinošo mācību procesu, kas pārsvarā notiek attālināti. Stipendiāti saka lielu paldies OP kolektīvam par dāvāto stipendiju un iespēju augt un pilnveidoties.

“OP Bankas stipendija kļūs par vēl lielāku stimulu un motivāciju studēt un iegūt jaunas zināšanas, jo ļoti negribētos pievilt Jūs! Papildu finansiālie līdzekļi, manuprāt, katram studentam ļauj arvien vairāk pilnveidoties un sekmē to izaugsmi, jo var vairāk un kvalitatīvāk iedziļināties mācību procesā. Vienmēr esmu centies pilnveidoties un ceru, ka tas man izdosies arī turpmāk, tai skaitā, pateicoties šais stipendijai. Vēlreiz milzīgs paldies!” savā vēstulē raksta Rīgas Tehniskās Universitātes students.

OP kolektīvs novēl stipendiātiem izturību un veselību šajā pandēmijas laikā, un lai pēc iespējas drīzāk mācību process notiktu atkal klātienē!