“OP Corporate Bank” turpina sadarbību ar “Latvijas Finieris”

[19.03.2020]

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā turpina uzsākto sadarbību ar lielāko Latvijas kokrūpniecības uzņēmumu “Latvijas Finieris”, piešķirot kredītu 10 milj. EUR uz 5 gadiem.

“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns: “Kā valsts lielākajam kokapstrādes uzņēmumam un vienam no vadošajiem eksportētājiem, “Latvijas Finierim” ir svarīga loma Latvijas ekonomikā. Mums ir prieks turpināt sadarbību un esam gandarīti, ka ar mūsu bankas atbalstu uzņēmums sasniegs ieplānotos mērķus. Finansējums dos stabilu pamatu uzņēmumam turpināt izaugsmi, neskatoties uz izaicinošo situāciju pasaules tautsaimniecībā.”

Kā stāsta “Latvijas Finiera” valdes loceklis Pauls Ābele, “Latvijas Finieris” turpina realizēt konservatīvu finanšu politiku, banku kredītu atlikumus uzturot nemainīgus un uzņēmuma attīstību šajā periodā finansējot no pašu nopelnītā. “20 milj. EUR pārfinansēšana bija ieplānota jau pirms vairākiem gadiem un, neskatoties un Eiropas meža bloka pēdējā pusotra gada izaicinājumiem un Covid-19 izraisītajām neskaidrībām šogad, esam noslēguši divus aizdevuma līgumus. Pateicos SEB un OP bankām par sadarbību, kura balstās savstarpējā uzticībā, cieņā un ilgtermiņa skatījumā uz “Latvijas Finiera” attīstību!”