“OP Corporate Bank” nostiprina pozīciju Latvijas tirgū

[19.04.2018]

Somijas vadošās finanšu pakalpojumu kompānijas bankas “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāle 2017. gadu noslēgusi ar vistraujāk augošo juridisko personu kredītportfeli tirgū, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) publicētie dati par 2017. gada pēdējo ceturksni.

“Pieaugot OP bankas atpazīstamībai reģionā, aizvien vairāk uzņēmēju novērtē mūsu kā Somijas vadošās finanšu pakalpojumu bankas sniegtās iespējas un finanšu risinājumus. Mēs esam gandarīti, ka OP bankas komandas darbs ir iekarojis Latvijas uzņēmēju uzticību un esam kļuvuši par stabilu sadarbības partneri ceļā uz uzņēmumu izaugsmi,” uzsver “OP Corporate Bank plc” Latvija filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns.

LKA publicētie dati liecina, ka pieaugot juridisko klientu uzticībai, “OP Corporate Bank plc” Latvijas filāles kredītportfelis 2017. gadā ir audzis par 109,4 miljoniem EUR, kas ir lielākais kāpums Latvijas tirgū. Savukārt, bankas aktīvi ir pieauguši par 24.5% gada laikā, tā ir otra lielākā izaugsme Latvijas tirgū.

Vērtējot sagaidāmos izaicinājumus uzņēmējiem nākotnē, Elmārs Prikšāns norāda: “Darba ražīguma uzlabošana un inovāciju veicināšana būs nozīmīgs faktors Latvijas uzņēmumu ilgtermiņa izaugsmei. Vienlaikus uzņēmējiem jādomā par jaunu eksporta tirgu iekarošanu. OP kā stabils sadarbības partneris jau šodien strādā pie jaunu konkurētspējīgu piedāvājumu izstrādes un esošo finanšu risinājumu uzlabošanas, lai tie atbilstu uzņēmēju ambīcījām. Esam pārliecināti, ka šis darbs nesīs pozitīvus rezultātus arī turpmāk.”