Ar “OP Corporate Bank plc” finansējumu - “HEAD” autoparkā jau simts MAN automašīnas

[16.02.2023]

Viens no vadošajiem starptautisko kravu pārvadātājiem Latvijā – SIA HEAD – saņēmis simto MAN zīmola kravas automašīnu. Jauno MAN TGX vilcēju iegādi no oficiālā un vienīgā MAN importētāja Latvijā, uzņēmuma Avar Auto vairāk kā astoņu miljonu eiro apmērā trīs gadu laikā finansēja “OP Corporate Bank plc” filiāle Latvijā.

2020.gadā HEAD bija pirmie, kas Latvijā iegādājās jaunās paaudzes MAN TGX. Tā modernais kabīnes dizains īpaši izceļas ar automašīnu vadītājam orientētu ergonomiku un funkcionalitāti.

Ilvija Veite, Avar Auto valdes locekle, uzsver: “Jā, skaitlis 100 ir sasniegts. Tas notiek ļoti zīmīgā laikā, Avar Auto 20. jubilejas gadā. Šo gadu laikā uzņēmums ir audzis un kļuvis par stabilu un uzticamu partneri auto pārvadātājiem, kuri ar savu darbību, tāpat kā HEAD, atvieglo tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju ikdienu. Šis uzņēmums ir ne tikai mūsu klients, bet arī skolotājs, no kura sadarbības daudz esam mācījušies.”

Par nākotnes plāniem HEAD valdes priekšsēdētājs Edgars Keišs saka: “Mēs nedomājam apstāties. Kopumā mēs raugāmies ar pozitīvu skatu nākotnē. Sākām sadarbību un tad atnāca Covid-19, pēc tam sekoja citi izaicinājumi. Kā pa kalniem un lejām, mēs rāpjamies uz priekšu. Tikai pateicoties kopīgam komandas darbam, mums visiem izdodas sasniegt to, ko esam iecerējuši. Mēs visi, ofisa darbinieki kopā ar automašīnu vadītājiem reisos un automašīnu finansētājiem “OP Corporate Bank plc” esam viena liela komanda, kas iet un ies uz priekšu. Es ceru, ka vēl pāris gados sanāks pāris simti MAN.”

Arī “OP Corporate Bank plc” filiāles vadītājs Latvijā, Elmārs Prikšāns, uzsver: “OP Corporate Bank plc” ir gandarīta sadarboties ar uzņēmumu HEAD, nodrošinot finansējumu jaunu, dabai draudzīgāku vilcēju iegādei. Mēs atbalstām zaļi domājošus uzņēmumus un iedzīvinām ilgtspējīgu attīstību visos bankas darbības virzienos, balstoties uz ESG (Environmental, Social, Governance) pieeju.”

Uzņēmuma izvēlētais MAN TGX modelis ir īpašs ar to, ka uzrāda ļoti zemu degvielas patēriņu, kas tiek sasniegts ar tā sešu cilindru dzinēju D26 un uzlaboto aerodinamiku. To apliecina arī viens no vadošajiem kravas automobiļu vadītāju žurnāliem Trucker vācu valodā runājošās valstīs, kas nozarē atpazīstams ar saviem visaptverošiem testa ziņojumiem. Trucker supertesta laikā: “[…] elektronika dara savu, padarot MAN par retāku viesi degvielas uzpildes stacijā. Tas tādēļ, ka 480 TGX Trucker supertesta trasē nepārprotami uzrāda jaunu degvielas patēriņa samazinājuma rekordu, ar ko MAN sešu cilindru dzinējs iespaidīgi pierāda, ka tas nebūt nav vecmodīgs.”