”OP Grupa” sadarbībā ar Vītolu fondu piešķir Jubilejas stipendiju

[12.09.2019]

2018.gada oktobrī “OP Grupa” Latvijā svinēja 10 gadu jubileju. Atzīmējot šo notikumu, “OP Grupa” sadarbībā ar “Vītolu fondu” nodibināja stipendiju un aicināja klientus izvērtēt iespēju atbalstīt Latvijas talantīgākos jauniešus, veicot ziedojumu ar atzīmi "Ziedojums jubilejas stipendijai".

Š.g. 26.augustā ar saviem stipendiātiem Liegu Krasovsku un Kristu Auznieku tikās OP Bank kolektīvs un vadītājs Elmārs Prikšāns. Pēc stipendijas pasniegšanas ceremonijas, jauniešiem bija iespēja iepazīties ar bankas darbiniekiem un gūt priekšstatu par ikdienas darbu bankā.

Pēc pasākuma stipendiāti atsūtīja ļoti sirsnīgas vēstules ar pateicības vārdiem OP Bank kolektīvam un visiem ziedotājiem.

”Liels paldies, ka caur daudzajiem kandidātiem izvēlējāties tieši mani, kam piešķirt stipendiju. Es domāju, ka stipendija kalpos kā svarīgs atspēriena solītis manu mērķu sasniegšanā, un mani mērķi tik tiešām ir lieli. Zinu, ka pienāks laiks, kad spēšu atdarīt man doto, sniedzot labumu visai Latvijas sabiedrībai. Taču katrā savā sasniegumā, es vienmēr atcerēšos Jūs, kas uzticējās man un padeva roku vajadzīgā brīdī, lai būtu vieglāk tikt uz augšu,” tā savā vēstulē raksta Liega Krasovska.

”OP Grupa” Latvijā pateicas visiem saviem klientiem, kuri rada iespēju finansiāli atbalstīt studēt gribētājus, rodot jauniešos apziņu, ka ir cilvēki, kas grūtā brīdī prot pasniegt palīdzīgu roku.