“OP Corporate Bank” uzsāk sadarbību ar SIA “Jūrmalas siltums”

[25.10.2018]

Somijas bankas “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāle parakstījusi līgumu ar SIA “Jūrmalas siltums” par ilgtermiņa aizdevuma 8,311 miljonu EUR apmērā izsniegšanu.

“Piedāvājot konkurētspējīgus un saimnieciski izdevīgus nosacījumus, OP banka nostiprina savas pozīcijas Latvijas tirgū un kļūst par sadarbības partneri aizvien kuplākam skaitam gan privāto, gan valsts un pašvaldību uzņēmumu. Mūsu sadarbības partneru pulkam ir pievienojies arī “Jūrmalas Siltums”, un ar pārliecību varam teikt, ka šīs sadarbības ieguvēji būs visi Jūrmalas iedzīvotāji,” uzsver “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns.

“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāle tiesības izsniegt aizdevumu SIA “Jūrmalas siltums” 8,311 miljonu EUR apmērā ieguva konkursa kārtībā, iesniedzot saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu. Finansējums paredzēts projektiem, kas saistīti ar siltumenerģijas ražošanas un centralizētās siltumapgādes sistēmu modernizāciju Jūrmalā. Līgums par ilgtermiņa aizdevuma izsniegšanu noslēgts uz pieciem gadiem