“OP Corporate Bank plc” izsniedz 100 miljonu eiro īstermiņa aizdevumu AS “Latvenergo”

[26.05.2022]

“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāle noslēgusi līgumu par īstermiņa aizdevuma piešķiršanu AS “Latvenergo” 100 miljonu eiro apmērā apgrozāmo līdzekļu finansēšanai un finanšu likviditātes vadībai.

“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns uzsver: “Šajā sarežģītajā laikā, kad visa pasaule piedzīvo dažādus izaicinājumus, arī energoresursu cenu kāpumu, mēs stiprinām mūsu sadarbību ar Latvijas tautsaimniecībai vienu no stratēģiski nozīmīgākajiem uzņēmumiem “Latvenergo”. Esam gandarīti, ka varam sniegt nepieciešamo papildu ieguldījumu uzņēmuma finanšu stabilitātē, tā stiprinot arī mūsu valsts tautsaimniecību.”

Līgums par īstermiņa aizdevuma 100 miljonu apmērā piešķiršanu AS “Latvernergo” noslēgts uz diviem gadiem. Tas noslēgts apgrozāmo līdzekļu finansēšanai un finanšu likviditātes vadībai, tā sniedzot uzņēmumam lielāku finanšu elastību.

“OP Corporate Bank plc” filiāle Latvijā strādā kopš 2012. gada un šajā laikā tā ir iekarojusi būtisku lomu Latvijas un visa reģiona ilgtermiņa attīstībā. “OP Corporate Bank plc” ir Somijas vadošās finanšu pakalpojumu kompānijas "OP Financial Group" centrālā banka, kas koncentrējas uz lielu un vidēju uzņēmumu apkalpošanu.