Publicitātes foto

"OP Corporate Bank” izsniedz aizdevumu “Galerija Centrs” pirkšanas darījumam

[18.06.2019]

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā ir parakstījusi līgumu par aizdevuma piešķiršanu, lai nodrošinātu kredīta līdzekļus tirdzniecības centra “Galerija Centrs” nekustamā īpašuma iegādes darījuma norisei.

Nekustamo īpašumu investīciju fonds “Baltic Horizon Fund” maijā parakstīja vienošanos ar SIA “Linstow Center Managment” par tam piederošā uzņēmuma SIA “Tampere Invest” 100% akciju iegādi. Darījuma summa - 75 miljoni euro. SIA “Tampere Invest” pieder tirdzniecības centra “Galerija Centrs” nekustamais īpašums.

“Galerija Centrs” ir vēsturiska ēka pašā Vecrīgas sirdī, kurā tirdzniecība notiek kopš 1938. gada. 2006. gadā ēka tika modernizēta un paplašināta. Līdz ar darījumu par “Galerija Centrs” iegādi investīciju fondam “Baltic Horizon Fund” pieder tirdzniecības centri visās trīs Baltijas valstīs.

OP Corporate Bank plc ir Somijas vadošās finanšu pakalpojumu kompānijas “OP Financial Group” centrālā banka. Starptautiskās kredītreitinga aģentūras ir novērtējuši OP Finanšu Grupu kā stabilu un spēcīgu finanšu organizāciju, piešķirot ilgtermiņa saistībām augstākos reitingus. OP Corporate Bank plc Latvijā strādā 10 gadus. Šajā laikā tā ir iekarojusi būtisku lomu Latvijas un visa reģiona ilgtermiņa attīstībā.