Ar “OP Corporate Bank” atbalstu notiks TEDxRiga 2018

[30.10.2018]

Š.g. 2. novembrī notiks septītais TEDxRiga forums, kurā visas dienas garumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā savās idejās dalīsies vairāk nekā 20 atzīti runātāji un mākslinieki. “OP Corporate Bank plc” ir viens no šī nozīmīgā ideju foruma atbalstītājiem.

“Mēs kā uzņēmēju banka ikdienas redzam, cik liels spēks ir idejām. Ideja ir jebkura uzņēmuma pamatā. Tā soli pa solim realizēta nes panākumus, rada jaunas vērtības un vienlaikus ir devums arī valsts ekonomikai. Tāpēc esam pārliecināti, ka Latvijas simtgadei veltītā TEDxRiga laikā dzirdēsim idejas, kas ne tikai iedvesmos jauniem izaicinājumiem, bet arī atstās nozīmīgu nospiedumu mūsu valsts nākamajā simtgadē,” uzsver “OP Corporate Bank plc” filiāles Latvijā vadītājs Elmārs Prikšāns.

TEDxRiga pamatmērķis ir iepazīstināt plašāku publiku ar dažādu nozaru speciālistu radītām idejām cilvēces attīstībai un dzīves kvalitātes un apkārtējās vides uzlabošanai. Zināmi jau pirmie TEDxRiga 2018 foruma dalībnieki - stratēģiskās komunikācijas eksperts Jānis Sārts, fonda atvērtai sabiedrībai DOTS vadītāja Ieva Morica, improvizators un radio raidījumu vadītājs Kaspars Breidaks, IT izglītības entuziaste Elīna Ingelande, politikas zinātnieks un TV moderators Mārtiņš Daugulis un žurnāliste Nellija Ločmele. Šogad TEDxRiga par foruma tēmu izvēlēta frāze “Bring the Light” jeb “Apgaismība”.

Prestižās TED kustības nacionāla mēroga ideju forums TEDxRiga ik gadu pulcē dažādu jomu profesionāļus no Latvijas un ārzemēm – zinātniekus, uzņēmējus, radošo industriju pārstāvjus, kā arī citas izcilības, kuri dalās ar personīgiem un iedvesmojošiem stāstiem. TED kustības ietvaros izcili cilvēki dalās ar savām idejām līdz 18 minūtēm ilgās prezentācijās, iepazīstinot skatītājus ar savām idejām un sasniegumiem. Mājaslapā TED.com šo prezentāciju video skatīti jau vairāk nekā miljards reižu.