Ar OP Bank atbalstu norisināsies ideju forums TEDxRIGA 2019

[08.11.2019]

Š. g. 22. novembrī ar OP Bank atbalstu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks astotais ideju forums TEDxRiga, kurā visas dienas garumā idejās dalīsies vairāk nekā 20 atzīti pašmāju un ārzemju viesi.

Šogad foruma tēma būs „Together” jeb „Kopā”. Kā atzīmē foruma organizatori, tēma vērš uzmanību uz to, ka kopībā mēs ne tikai esam vairāk un stiprāki, bet īsteni spēcīgā kopībā ir arī cieņa pret dažādību un individualitāti, vairākuma atbildība pret mazākumu, veiksmes un ietekmes dalīšana ar tiem, kam nav tā veicies. Šis ir arī Baltijas ceļa 30. jubilejas gads — labs brīdis, lai palūkotos atpakaļ un apzinātos, kas ir īstena kopība un kāds ir tās spēks.

OP Bank filiāle Latvijā jau otro gadu ir daļa no TEDxRiga ideju foruma. “Kopīga izaugsme un panākumi ir OP Bank viena no pamatvērtībām, tāpēc esam gandarīti būt līdzās gan mūsu uzņēmējiem ceļā uz izaugsmi, gan atbalstīt TEDxRīga 2019 ideju forumu, kas daudzus iedvesmo jauniem panākumiem. Idejas ir jebkura uzņēmuma pamats, tās īstenotas rada jaunu vērtību, ir sabiedrības attīstības un labklājības virzītājspēks. Roku rokā stāvot Baltijas ceļā mēs atguvām mūsu valsts neatkarību, roku rokā mēs varam panākt, ka labas idejas stiprina mūsu valsts tautsaimniecību un padara vidi, kurā dzīvojām labāku. Lai mums kopīgiem spēkiem izdodas,” novēl OP Bank filiāles Latvijā vadītājs Elmārs Prikšāns.

Prestižās TED kustības nacionālā mēroga ideju forums TEDxRiga ik gadu pulcē dažādu jomu profesionāļus no Latvijas un ārzemēm – zinātniekus, uzņēmējus, radošo industriju pārstāvjus un citus – izcilības, kuri dalās ar personīgiem un iedvesmojošiem stāstiem. Septiņu gadu laikā uz TEDxRiga skatuves kāpuši 149 runātāji un mākslinieki, kuru vēstījumi TEDx Youtube kanālā skatīti teju divus miljonus reižu.